Thawte Web Server SSL
SSL сертифікат давно перестав бути просто модним нововведенням. Сьогодні це гарант безпеки і надійності веб-сайту, свого роду індикатор статусу проекту, що забезпечує довіру клієнтів і Ваш успіх.
Захист інформації
Підвищення позицій у пошуку
Зростання довіри відвідувачів
Web Server SSL
Thawte Web Server сертификат разрушает беспокойства и проблемы связанные с защитой Вашего сайта
схожі сертифікатиThawte Web Server сертификат разрушает беспокойства и проблемы связанные с защитой Вашего сайта. Установив такой сертификат можно спать спокойно не беспокоясь, зная что SSL-сертификат надежно защитит передачу всех данных между сервером и клиентом. Сертификат так же подтвердит посетителям сайта проверенную информацию о вашей организации используя динамическое лого-безопасности. Вся информацию шифруется при помощи SHA-256 хеш алгоритма используя 2048-битный ключ.
Thawte Web Server SSL-сертификат позволяет обеспечить защиту для более чем 250 SAN элементов, каждый из которых может быть использован либо для защиты домена, либо для под-домена. Удобная и надежная защита всех ваших проектов при помощи одного сертификата.
Thawte попросит пройти проверку компании, включая верифицированную проверку телефонного номера компании. Проверка не занимает дольше 2-3х рабочих дней, однако иногда нужно запастись терпением.
Сумісний з 99,3% браузерів
Google Chrome 3+
Mozilla Firefox 1+
Safari 0+
Opera 7+
Microsoft Edge 0+
Особливості та характеристики сертифіката
Сертифікат для одного доменного імені
Валідація - компанія
Можливість 128/256-бітного шифрування
Ліцензія на необмежену кількість серверів
Сумісність із браузерами - 99.3%
Відображає друк SiteSeal
Гарантія повернення грошей – 30 днів
Сертифікат підтверджений 2048-бітним підписом
Сертифікат застрахований на No
Безкоштовне сканування вразливостей Hacker Guardian
Не поширюється на субдомени
Безкоштовна техпідтримка 24/7
Безкоштовна техпідтримка 24/7
Підходить для інтернет-магазинів
Часті питання про SSL сертифікати
SSL-сертифікати призначені для безпеки сайтів, а саме безпечної передачі даних між клієнтом та сайтом. Зазвичай працює за протоколом HTTPS, який і служить для захисту даних і гарантує користувачеві отримання саме даних сайту, які він запитує без можливості підміни трафіку. Важливим моментом сертифікатів є можливість підтримки піддоменів, такі сертифікати називаються wildcard і коштують дорожче, у той час як безкоштовний сертифікат Let's Encrypt підтримує піддомени.
SSL сертифікати бувають як платні, і безкоштовні. Платні сертифікати випускаються на рік і більше, а також гарантують виплату компенсації у разі витоку даних, у разі безкоштовних сертифікатів жодної компенсації не надається. Сертифікати також поділяють за їх типом: DV – Domain Validation – з підтвердженням домену, OV – Organization Validation – з підтвердженням організації та домену, EV – Extended Validation – для розширеного підтвердження організації та домену.
Якщо у Вас сайт, який представляє блог або сайт-візитку, відмінним рішенням буде поставити безкоштовний сертифікат або сертифікат із валідацією домену (DV). Сертифікати типу OV рекомендується встановлювати на соціальні мережі, великі інтернет-магазини та корпоративні сайти, тобто там, де використовується платіжна інформація та конфіденційні дані користувачів з метою забезпечення захисту цих даних. Якщо у Вас сайт, який представляє банк, корпорацію, компанію, яка займається страховими або фінансовими операціями - рекомендуємо сертифікат розширеного підтвердження EV, такі сертифікати видаються тільки юридичним особам, де при видачі центр сертифікації перевіряє всі дані про компанію і після чого вже видає сертифікат.
Для замовлення Вам потрібно перейти на сторінку SSL сертифікатів, вибрати потрібний сертифікат та дотримуватися підказок системи. На другому етапі замовлення згенеруйте CSR код і збережіть приватний ключ, оскільки він знадобиться під час встановлення сертифіката. Вкажіть пошту домену для верифікації сертифіката, оскільки на неї буде надіслано листа після оплати. Після виконання всієї процедури Ви отримаєте файли сертифіката на контактну пошту.
Якщо Ви використовуєте панель DirectAdmin - у розділі "Керування обліковим записом" перейдіть до "Сертифікати SSL". Встановіть позначку "Вставити попередньо згенерований сертифікат та ключ" і в зазначені поля пропишіть ключ і сам сертифікат, після чого збережіть. Зміни набудуть чинності протягом кількох хвилин.
Якщо Ви використовуєте панель керування cPanel - для установки сертифіката перейдіть в розділ "SSL/TLS", далі натисніть на посилання "Керування SSL-сайтами.", прокрутіть сторінку нижче, у списку "Домен" виберіть сайт, для якого потрібно встановити сертифікат, пропишіть ключ, сертифікат та ланцюжок сертифікатів і натисніть кнопку "Встановити сертифікат", щоб зміни набули чинності.
У безкоштовних сертифікатів від Let's Encrypt термін дії 3 місяці і він оновлюватиметься на хостингу автоматично для Вашого сайту. У платних сертифікатів термін дії один рік і продовжувати їх потрібно вручну.
Якщо Ви використовуєте безкоштовний сертифікат Let's Encrypt на хостингу, він триватиме автоматично. Платні сертифікати, які Ви придбали у нас, ми рекомендуємо продовжувати хоча б за 14 днів до закінчення терміну, тому що продовжити пізніше центр сертифікації не дозволяє. "Продовжити" і сплатіть рахунок.